Miłego dnia, dzisiaj jest: niedziela, 27 września 2020r.

Chiptuning wykonywany odnośnie samochodów ciężarowych

BMG Tuning to zakład znajdujący się we Wrocławiu, znany z proponowania wysokiej rangi usług motoryzacyjnych. W wachlarzu świadczeń znajduje się chociażby chiptuning wrocław oferowany wobec aut ciężarowych. Nie tylko podwyższa on wskaźniki mocy jednostki spalinowej, ale także oddziałuje dobrze na środowisko, z uwagi na zmniejszenie zużycia paliwa. Zużycie paliwa może spaść nawet o parę litrów. Z tego względu chip tuning samochodów ciężarowych bardzo często określany jest jako eco tuning. Jest to modyfikacja nie tak droga, gdyż koszty ponoszone na nowszą mapę nad wyraz szybko się zwrócą. Właściciel pojazdu ciężarowego bezzwłocznie zobaczy, że jazda stała się bardziej sprężysta oraz wykazuje lepsze wyniki.

W dodatku, podwyższona moc pozwala na szybsze realizowanie obowiązków. Wszystkie prace tuningowe przeprowadzane są przy zastosowaniu nowoczesnego osprzętu, co oznacza, że nie trzeba się przejmować o wyniki pracy. Każdy kierowca, jak i posiadacz floty transportowej ma świadomość tego, że kwoty na paliwo są niemałe. Natomiast, po wykonanym chiptuningu można spodziewać się, że samochód będzie spalać wyraźnie mniej paliwa. Wyraźnie wzrośnie elastyczność jednostki spalinowej. Zwiększona moc wpłynie też doskonale na moment obrotowy.

Skorzystanie z oryginalnego oprogramowania jak i przeprowadzenie kompleksowej diagnostyki wpływa na maksymalną gwarancję przeprowadzenia sprawnej modyfikacji. Modyfikacje mapy silnika okażą się niezastąpione, po późniejszym przeliczeniu oszczędności związanych z wydatkami na paliwo. Zwiększony moment obrotowy sprawi, że załadowany pojazd będzie w mniejszym stopniu przeciążał jednostkę spalinową. Zmniejszony będzie wobec tego pobór oleju napędowego. Wszystkie modyfikacje są bezpieczne, bo odnoszą się do jedynie ważnych parametrów i odbywają się przy użyciu wysokiej jakości oprogramowania. W celu zrobienia użytku ze świadczenia chiptuningu wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy. Skorzystanie z takiego świadczenia sprawi, że baza pojazdów w firmie transportowej stanie się bardziej unowocześniona.

Może to też cię zainteresuje: