Miłego dnia, dzisiaj jest: niedziela, 27 września 2020r.

Coś dla miłośników Aperolu – Ramazzotti Spritz

Aperol to drink, jaki już od jakiegoś czasu wiedzie prym. Szczególnie wśród przedstawicielek płci pięknej, o najlepszych gustach smakowych alkoholi. Warto w takim razie orientować się, że pojawiła się opcja dla miłośników Aperolu. To Ramazzotti Spritz. Na stronie Tragos Del Mundo można wyszukać kompletny sposób przygotowania. I nabrać przekonania, że wykonanie nie jest trudne. Od razu pod sposobem przygotowania można znaleźć także odwołania do następnych trunków, o podobnych nutach posmakowych.

Z tego względu opłaca się zajrzeć pod link https://www.tragosdelmundo.cl/ramazzotti-trago/ oraz nabrać przekonania, że istnieje coś na równi dobrego jak kultowy Aperol. Ramazzotti to wino musujące o oryginalnym posmaku a także dobrym aromacie. Jest to trunek lekki, dlatego będzie smakować zwłaszcza w upalne dni. Wyjątkowa receptura bazuje na smaku hibiskusa i kwiatu pomarańczy. Jest to naprawdę niebanalne zestawienie smakowe. Koktajl ten perfekcyjnie zastępuje Aperol. Miłośnicy słodszych i musujących napojów nie zawiodą się, gdy posmakują Ramazzotti Spritz. Do zrobienia potrzebne są: Ramazzotti, woda gazowana, róża chińska plus spora porcja lodu.

Wykonanie nie jest trudne a także nie zabierze wiele czasu. Do dużej szklanki dodaje się lodu. Kolejno 1/3 szklanki trzeba wypełnić różową przystawką Ramazzotti. Do kieliszka dodaje się ulubione wino musujące. Na końcu, całość dekoruje się paroma liściami mięty. Otrzymany posmak jest szczególnie orzeźwiający. Wielbiciele lekkich drinków polubią tę propozycję. Tym bardziej przedstawicielki płci pięknej, dla których liczy się to, żeby posmakować czegoś lekkiego, a równocześnie orzeźwiającego. Nie można zaprzeczyć, że Ramazzotti Spritz to idealna opcja na spotkanie w towarzystwie przyjaciółek lub na imprezę ze znajomymi w letni dzień. Zagwarantowane jest, że jeżeli ktokolwiek raz zasmakuje takiego trunku, to na zawsze wpisze się do menu jego ulubionych koktajli alkoholowych.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz