Miłego dnia, dzisiaj jest: piątek, 10 lipca 2020r.

Ćwiczenia i terapia z coachem – co masz prawo zyskać?

Nieraz się zdarza, iż człowiek, aby przekształcić swój punkt widzenia, musi zmienić własne otoczenie. Góry zawsze były dla człowieka dużym wyzwaniem, wzorem równowagi, siły oraz spokoju. Z punktu widzenia coachingu, są wybitnie odpowiednim punktem do prowadzenia kursów ćwiczebnych, jakie są powiązane z wysiłkiem fizycznym.

Coaching korzysta z pomocy natury w swoich szkoleniach. Góry są nadzwyczaj odpowiednim otoczeniem dla człowieka. Idąc po wyżynnych szlakach, automatycznie odczuwamy odpowiedzialność za drugiego człowieka, co wybitnie nas motywuje we wszystkich naszych przedsięwzięciach. Staramy się być opiekuńczy, korzystni, reagujemy na jakikolwiek przejaw niebezpieczeństwa. Budujemy wzajemne zaufanie w grupie. Jeżeli takie odczucia będziemy w stanie przenieść na teren miejsca pracy, to oznacza, że szkolenie coachingowe jak najbardziej się powiodło.

Coach jest naszym przewodnikiem, reprezentantem, kompanem, jednak on jedynie podpowiada oraz pyta. Rozwiązanie problemów oraz odpowiedzi na trapiące nas zapytania i niepewności musimy odszukać sami. Szkolenia coachingowe rekomendowane są dla osób indywidualnych i zespołów pracowników, mających przed sobą wytyczone cele. W przypadkach pojedynczych, coaching pomaga odkryć motywację do działania, podwyższyć własną wartość, zmienić punkt widzenia, uwolnić optymizm do nadchodzących zmian. W wypadkach grupowych, Coach Elżbieta Jezierska – life coaching warszawa pomaga odnaleźć wspólną płaszczyznę, motywację do efektywnej, grupowej współpracy, uczy odpowiedzialności za współpracowników, uczy w jaki sposób wzajemnie się wspierać, w jaki sposób szanować siebie nawzajem.

Motywuje, ożywia do zmian, ukazuje, jak reagować na wprowadzane zmiany, aby traktować je jako modernizujące przyszłość na poprawniejszą, a nie jako tzw. dopust boży. Uczy jak znaleźć pozytywne wartości w każdych naszych działaniach, inaczej pożądanego myślenia. Wydaje się, iż coaching, który opiera się na niezwykle prostych zasadach, w krótkim czasie zagości w wielu polskich firmach, ponieważ w obecnych czasach wszyscy potrzebujemy motywacji do naszych dalszych akcji i wsparcia nie wyłącznie naszych bliskich.

Może to też cię zainteresuje: