Miłego dnia, dzisiaj jest: czwartek, 24 września 2020r.

Dekoratorska oraz trwała ceramika włoska

Dystrybucją posiadającej spore walory estetyczne oraz trwałej ceramiki włoskiej zajmuje się sklep Sekret Elegancji. Efekt płytek, jaki można otrzymać to: marmuropodobne, podobne do kamienia, płytki przypominające beton, gres imitujący drewno oraz loftowe. Znaczy to, że niezależnie, czy ktoś szuka czegoś w designie bardziej tradycyjnym albo może nowoczesnym, odnajdzie cokolwiek dla siebie. Jeśli zaś nie do końca jest się zdecydowanym, to na witrynie firmy można zobaczyć przykładowe projekty lub umówić na skonsultowanie z doświadczonymi ekspedientami ze sklepu. Zapewnione zaś jest to, że dobierając dowolne włoskie płytki ceramiczne ich jakość wykonania będzie nie do podważenia.

Płytki przypominające marmur wliczają się do wyjątkowo popularnych. Marmur to materiał jaki kojarzy się z ekskluzywnością i wyszukanym gustem. Z tego względu warto wybierać te płytki, jeśli podobne efekty chciałoby się otrzymać w konkretnych wnętrzach. W asortymencie galerii włoskich płytek Sekret Elegancji można oczekiwać na szeroki wybór gatunków płytek, w wielu opcjach kolorystycznych oraz stylistycznych. Produkty przypominające naturalny kamień rekomendowane są przede wszystkim do pomieszczeń zaaranżowanych nowocześnie. Dostępne są także płytki ceramiczne przypominające beton, jakie dedykowane są do wnętrz industrialnych.

Minimalizm oraz prosta struktura sprawiają, że płytki z takiej kategorii sprawdzą się również we wnętrzach stylizowanych minimalistycznie. Płytki imitujące beton wskazują wyglądem oraz konstrukcją zrobioną z prawdziwego betonu ścianę lub podłogę. Taki kafel pozostaje w trendach już od wielu sezonów a także nic nie prognozuje, że miałoby się to zmienić. Do niebanalnych rozwiązań w katalogu zalicza się gres przypominujący drzewo. Kafle z ceramiki tego typu przeznaczone są do wykończenia podłóg na równi w mieszkaniach aranżowanych tradycyjnie, ale też nowocześnie. Do złudzenia przypominają one konstrukcję oraz odcienie drewna, a to klient zadecyduje jaki konkretnie rodzaj wyselekcjonować.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz