Miłego dnia, dzisiaj jest: poniedziałek, 06 grudnia 2021r.

Doświadczeni specjaliści od opon dla samochodów ciężarowych z serwisu mobilnego Truck Opony s.c.

Wykwalifikowani eksperci od opon dla samochodów ciężarowych z serwisu mobilnego Truck Opony s.c. oferują działające przez całą dobę pogotowie wulkanizacyjne dla samochodów ciężarowych. Działający przez 24 h serwis opon w zakresie pogotowie wulkanizacyjne oferuje: montaż i demontaż opon ciężarowych w rozmiarach od 17,5 do 22,5 cali, montaż i demontaż konkretnych opon rolniczych, reparację opon metodą na zimno lub na gorąco, pogłębianie bieżnika opon, wyważanie kół techniką klasyczną lub proszkową, jak i sprawdzenie ciśnienia w oponach.

Jeśli natomiast wady opony w pojeździe ciężarowym są duże, można w serwisie od razu zakupić nowe opony i zrobić użytek z usługi ich montażu przez ekspertów. Opony będą dobrane wzorcowo do wszystkich ciężarówek lub naczep. Kiedy w takim razie tylko kierowca w czasie trasy ma trudności z ogumieniem, musi nawiązać kontakt z serwisem. Im szybciej opony zostaną naprawione albo wymienione, tym lepiej wpłynie to na dobre imię przewoźnika.

Numer podany jest na witrynie internetowej, czyli nikt nie będzie mieć problemu ze skontaktowaniem się. Działający mobilnie serwis dla ciężarówek oferuje również: naprawy mechaniczne w pełnym zakresie, naprawy układów hamulcowych i pneumatycznych, a także naprawy silników i skrzyń biegów, kierując kierowców spoza województwa do odpowiedniego warsztatu. Naprawa albo wymiana opon to domena wskazanej firmy. Wyważanie kół również zrobione jest tak szybko jak to umożliwione. Opłaca zapoznać się z witryną serwisu, by przekonać się do proponowanych świadczeń.

Opony w tirach narażone są na większe obciążenia, a ich naprawa może być skomplikowana. Nie ma zbyt dużo serwisów stacjonarnych jakie zajmują się wymianą ogumienia w tirach. Z tego względu opcja zrobienia użytku z mobilnego serwisu jest dla dużej liczby osób atrakcyjna. Imponująca wiedza, umiejętności ekspertów a także indywidualne nastawienie do zgłaszanych awarii przyczyniają się do tego, że firma jest rekomendowana wśród kierowców tirów.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz