Miłego dnia, dzisiaj jest: sobota, 31 lipca 2021r.

Firmy robiące użytek z świadczeń firmy BIOS

Przedsiębiorstwa robiące użytek z usług firmy BIOS to wiele podmiotów. Są to: zakłady produkcji w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, młyny, placówki służby zdrowia, sklepy, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie, obiekty publiczne.

Usługi dezynsekcja dedykowane są też dla klientów indywidualnych. Każda z nich zawsze wykonana jest efektywnie i bezpiecznie. Doświadczenie pokazuje, że usługi powiązane z dezynfekowaniem, dezynsekcji oraz usługi deratyzacji dedykowane przedsiębiorcom są częściej realizowane aniżeli dla klientów prywatnych. Ekologiczne, efektywne i bezpieczne – pozwalają pozbyć się gryzoni. wpływają na czystość w zakładzie pracy czy umożliwiają poradzić ze skutkami zalania mieszkania.

Specjaliści z BIOS uczestniczą w szkoleniach, dlatego zawsze realizują wszystko na najwyższym poziomie. Kosztorys ustalany jest indywidualnie. Od dwudziestu lat BIOS zachowuje rangę lidera w branży. Każda dezynfekcja przywraca czystość mikrobiologiczną w otoczeniu. Jeżeli zaś zleceniodawca prywatny lub biznesowy zmaga się ze szkodliwymi insektami, może skorzystać z usługi dezynsekcji. Katalog usług obejmuje też odszczurzanie.

Wszyscy eksperci orientują się w sposobach odnoszących się do konkretnych zakresów i usługi zrealizują na wysokim poziomie. W ofercie dodatkowo znajdują się: usunięcie gniazd os oraz szerszeni, zwalczenie pluskwy domowej, odkomarzanie oraz zwalczanie much, usuwanie alergenów, zwalczenie prusaków i karaluchów oraz osuszanie i odgrzybianie obiektów. Alergeny usunięte są przy użyciu nowoczesnej metody Allergoff PRO. To pozwoli zneutralizować alergeny kurzu. Jest to efektywne nawet na 6 miesięcy, co ma znaczenie dla alergików. Nic dziwnego, że liczba zleceniodawców rośnie.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz