Miłego dnia, dzisiaj jest: czwartek, 25 lutego 2021r.

Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Lipowa

Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Lipowa zrealizowana przez firmę Locus Home jest bardzo atrakcyjna, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Inwestycja złożona jest z 3 domów w zabudowie bliźniaczej. Jest to 8 lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej mającej od 65 m2 do dziewięćdziesięciu trzech metrów kwadratowych. Wybrany z propozycji sprzedażowej dom na sprzedaż lipowa ulokowany jest w miejscu prezentującym się atrakcyjnie, ale jednocześnie też dopasowanym pod względem rodzin z dziećmi.

Dlatego znajduje się tam dużo punktów usług. Sporym walorem dla osób doceniających naturę jest widok na Skrzyczne. Samo położenie wskazanego osiedla motywuje też do aktywności na świeżym powietrzu. To miejsca bardzo dobre na spacery, nordic walking lub jeżdżenie na rowerze. Dolina Zimnika oddzielona jest od osiedla ledwie o 1,5 kilometra, a Szczyrk – o 8 kilometrów. Do Jeziora Żywieckiego dojazd wynosi 9 kilometrów. Oferowane budynki na tym osiedlu są energooszczędne, co zapewnia na przykład niskie koszty ogrzewania w zimie.

Domy zbudowane są w technice tradycyjnej murowanej, z materiałów, jakie zapewniają idealną izolację cieplną oraz akustyczną. Osiedle jest ogrodzone, co gwarantuje bezpieczeństwo mieszkańcom. W pobliżu znajdują się wszystkie ważne punkty: sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, galeria handlowa, szkoły, przedszkola oraz restauracje. Każdy z dostępnych budynków jest scharakteryzowany na witrynie www. Można też zaznajomić się z galerią zdjęć i cenami. Następnie, podczas gdy ktoś podejmie decyzję, to kwestie szczegółowe ustali już z deweloperem. Znacznie więcej osób zabiega o to, aby mieszkać w prozdrowotnych warunkach, dlatego nie jest czymś dziwnym, że inwestycja w Dolinie Zimnika spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. Domy w dobrej cenie i w dobrych warunkach są warte uwagi. Zwłaszcza dla tych osób, które planują zamieszkać z dala od centrum miasta oraz lubią Beskidy. Z infrastrukturą w tej kameralnej okolicy nie będzie kłopotu.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz