Miłego dnia, dzisiaj jest: piątek, 29 maja 2020r.

Jakie są wymagania przed skokiem ze spadochronem?

AFF zawiera w sobie też dogłębne wyjaśnienia teoretyczne na temat samej techniki skoku, ale także istotne omówienie znaków, jakie są używane w powietrzu przez wszelkich skoczków. Danym jest fakt, iż nie ma możliwości głosowego porozumiewania się w napowietrznej powierzchni, w takim razie trzeba używać symbolicznej komunikacji, kiedy tak właściwie chodzi o SkokiZielonaGora.PL – Skoki Spadochronowe Zielona Góra. Na kursie wolno się też dowiedzieć w jaki sposób postępować, kiedy pojawią się przypadki awaryjne. Wszelkie siedem skoków, ubezpieczenie OC, a również wypożyczenie osprzętu i spadochronu też obejmuje się w cenie kursu. Nie ma w nim pozycji skoki w tandemie.

Żeby zdołać przystąpić do AFF wypada posiadać zakończone 16 lat, do 18 pomocna jest pisemna zgoda rodziców bądź też opiekunów. Wymagane są badania, a także ważne orzeczenie lotniczo – medyczne, jakie to powinno zostać wydane przez jeden z certyfikowanych ośrodków medycznych. Aby zdołać odbyć szkolenie niezbędnym jest naturalnie wniesienie opłaty i posiadanie znaczącego ubezpieczenia NNW na 5000 zł. Niekiedy nasze hobby nie jest nadmiernie bezpieczne.

Kochamy takie niezwyczajowe zajęcia. Ubóstwiamy interesować się oryginalnymi rzeczami. Takie hobby nie jest dla wszelkich. Pielęgnować je mogą tylko ludzie odważnie oraz zdecydowani – zdecydowani na to, by ta pasja stała się sposobem na życie. Niesłychanie w szeregu przypadków, żeby realizować takie pasje należy poświęcić cały swój wolny czas, jednakowoż też oraz większość swoich oszczędności – bowiem takie innowacyjne hobby nieraz kojarzy się z wydatkami. I to sporymi. Nie każdego stać na takie wydatki. Dosyć drogim sportem, który ma okazję stać się naszą najlepszą pasją są skoki spadochronowe. Polegają one na tym, że człowiek wznosi się na trafną wysokość – samolotem i w odpowiednim momencie wyskakuje z niego, szybuje w przestworzach, spada ku ziemi. Na plecach zamontowany posiada spadochron. W wiarygodnej chwili ma obowiązek go otworzyć. Taki spadochron powoduje, że rozpoczyna spadać się wolniej, pewniej. Unosimy się w atmosferze, niezmiernie powoli zmierzamy ku ziemi. Aby uprawiać taki sport wypada być odważnym człowiekiem, należy przełamać własny strach.

Może to też cię zainteresuje: