Miłego dnia, dzisiaj jest: czwartek, 24 września 2020r.

Klasyczna oraz cechująca się wyrazistym smakiem – chilijska Burgundia

Tradycyjna oraz wyrazista – chilijska Burgundia jest takim przepisem, jaki wśród wielu innych można znaleźć na stronie Tragos Del Mundo. Są albowiem w tym miejscu opisane pyszne alkohole znane na całym świecie.

Jest to bezsprzecznie przepis niepowtarzalny, z jakim można zapoznać się, zaglądając na domenę https://www.tragosdelmundo.cl/borgona-trago/. I to wyraźny dowód na to, że na podanej stronie umieszczone są wyłącznie niecodzienne pomysły trunków na bazie alkoholu. Burgund to koktajl na bazie czerwonego wina i truskawek. Należy przygotować go w dużych rozmiarów dzbanku. Bardzo dobrze nadaje się do spożywania w czasie obiadów lub spotkań z przyjaciółmi. Patrząc na to, że jest to trunek bardzo słodki, to posmak alkoholu jest faktycznie mało wyczuwalny. Jeżeli wobec tego internauta nie preferuje mocnego smaku alkoholu, to jest to idealna propozycja dla niego. To oryginalna mieszanka, idealna na ciepłe dni.

Na początku lata, podczas sezonu na truskawki, warto zdecydować się na przygotowanie takiego napoju oraz wypróbować czegoś innego. Należy tylko zwrócić uwagę na to, żeby nie zjeść za dużo truskawek z tego napoju, bo nasiąknięte alkoholem mogą uderzyć do głowy. Przepis na Burgundię jest prosty do wykonania. Jest to efektem tego, że zawiera niewiele elementów. Jeżeli internauta chce, to może dolać koniaku do Burgundii. Jednak to już alternatywa dla osób akceptujących wyjątkowo mocny posmak. Do wykonania letniego, pochodzącego z Chile napoju alkoholowego potrzebne są: butelka czerwonego wina, 500 gram truskawek, kostki lodu oraz trochę cukru. Trzeba umyć i posiekać truskawki. W następnej kolejności, wymieszać je z cukrem i odłożyć na 30 minut. Do słoika trzeba wlać wino, a potem macerowane owoce. Wszystko należy wymieszać i przelać do dzbana. Uprzednio, dodając do dzbanka kilka kostek lodu, by napój schłodzić. De facto, będzie to napój, jaki zasmakowany pierwszy raz zrobi jak najlepsze wrażenie i na długo pozostaje zapamiętany.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz