Miłego dnia, dzisiaj jest: niedziela, 27 września 2020r.

Klasyka czy modowa innowacja? Wybieramy suknie

Co wolno opisać jako klasyka w modzie? Klasyka to przede wszystkim ubrania, które nie kategoryzują się do trendów, jednak są słynne przez cały czas. Jak sukienka drobna czarna. Zawsze będziemy w stanie ją założyć na przyjęcie bez obawy, że wypadniemy blado na tle innych pań. Tak samo jak marynarka oraz dżinsy. To fundament klasyki. W marynarce oraz dżinsach jesteśmy w stanie chodzić bez przerwy oraz okaże się, że zawsze mamy na sobie najmodniejszy strój. Bo najzwyczajniej w świecie są takie kombinacje, które konweniują do siebie jakby były z jednej rodziny.

Klasyczne ubrania to podstawa jaką powinniśmy mieć w własnej szafie. Stanowią one taką jakby bazę do tego, żeby ubierać absolutnie inne rzeczy. Dajmy na to, jest sezon na wzory kwiatowe. Wzory kwiatowe połączone z nieśmiertelnym dżinsem, są zawsze na topie! I na pewno nie musimy bać się tego, iż znudzi nam się łączenie ich z czymś innym, bowiem może być to fenomenalna zabawa modą. Bo przecież moda powstała po to, by bawić się nią oraz eksperymentować z nią.

W takim razie róbmy to i wyglądajmy zawsze zachwycająco. Moda na wymyślne sukienki oraz kapelusze, pozostała zainicjowana przez wykonawczynię muzyki pop, innymi słowy Lady Gagę. Niestety, większa część znanych gwiazd i nie tylko, poszła za jej przykładem oraz wyraża modę, jaka z modą nie ma z dużo wspólnego – przetestuj Imesia.PL – Sukienki dla Druhen. Co to świadczy. To oznacza, ze to kłopotliwe, ale moda również ma jakieś granice i kanony, jakich należy przestrzegać.

Odcień złoty i srebrny w połączeniu ze sobą przenigdy nie wyglądały dobrze oraz właściwie się to nie zmieni przez jedną osobę, która chce robić rewolucje w świecie mody, nie mając o tym żadnego pojęcia. Wobec tego również należy zastanowić się w jakim stopniu naśladownictwo jest odpowiednie i być może postarać się stworzyć coś innowacyjnego, a przede wszystkim coś własnego. Ekstrawagancja w modzie jest i była zawsze idealna, lecz nie do tego stopnia, aby na co dzień wplatać sobie puszki we włosy oraz chodzić w sukienkach z folii. Czy ktoś tak robi? Poniekąd odpowiedź najprawidłowiej służy za komentarz. Krótko mówiąc, jak najbardziej na tak jest inspiracja, lecz nie niezwykle niewidome naśladownictwo.

Może to też cię zainteresuje: