Miłego dnia, dzisiaj jest: czwartek, 25 lutego 2021r.

Kurs motorowodny, rozdzielony na część teoretyczną i praktyczną

Firma Sailing Camp oferuje kurs motorowodny, podczas jakiego standardy International Sailing Schools Association dopasowane są do polskich warunków. I właśnie dlatego w kategorii kurs motorowodny zaleca się zdobyć uprawnienia stricte w takim miejscu. Szkolenia są też przystosowane personalnie do potrzeb kursantów, co dla dużej liczby osób jest bardzo ważne. Jeżeli pojawi się taka potrzeba, to przeprowadzane są szkolenia indywidualne.

Szkoleniowcy to osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, ze sporym doświadczeniem w zakresie bezpiecznego przemieszczania się po wodach. Wszyscy kursanci traktowani są z życzliwością, a przyjazna atmosfera jest korzystna dla uczących się. Na bieżąco omawiane są pomyłki przyszłych sterników, co pozwala im szybciej przyswajać wiadomości. Szkolenia na sternika motorowodnego odbywają się z poszanowaniem dla środowiska, a dokładniej do akwenów na jakich będzie odbywać się kurs. Pływanie motorówką można opanować w dobę, co jest komfortowe i dla wielu kursantów nad wyraz ważne. Do kursu można przystąpić bez wiedzy początkowej.

Intensywny kurs pozwala w niedługim czasie przyswajać całą wiedzę. W zakresie kursu nauczyciele będą sugerować się wymaganiami Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. To pozwala perfekcyjnie przygotować bazę wiedzy i we właściwy sposób zaprezentować ją kursantom. W kursie może uczestniczyć każda osoba, która skończyła czternaście lat.

Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić pozwolenie rodziców. Kursanci uczą się w przyjemnej atmosferze, wobec czego marka ta jest polecana w swojej branży. Pobierać nauki można na akwenie w Poznaniu – Czerwonaku, w Łodzi na Zalewie Sulejowskim a także kurs morski w Darłowie. Osoby, które chcą przejść przez kurs mają możliwość dopasować miejsce oraz sposób dopasowany do wymagań. Rezerwować termin szkolenia można prosto, za pośrednictwem witryny albo robiąc rezerwację telefoniczną. Po zmianach w polskich przepisach, do uprawiania sportów motorowodnych konieczne są odpowiednie umiejętności, zdobyte na szkoleniu.

br>

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz