Miłego dnia, dzisiaj jest: sobota, 11 lipca 2020r.

Letnia moda – sukienki i dodatki

Kolosalnymi krokami przybliża się lato, ulubiona pora roku większości ludzi. Wczasy, plaża, morze, górska kraina, jeziora itp. w takich miejscach ludzie spędzają swoje urlopy.

Jak w każde wakacje w te także obowiązywać będzie praktyczna moda a przede wszystkim kolorystyka ciuchów, fasony strojów kąpielowych. Demonstracje, kolekcje największych domów mody już dawno się odbyły, dziś już tylko dla chętnych pozostało stosowanie się i podążanie do sklepów za danymi ciuchami. Najważniejszy pewnie strój jakichkolwiek wakacji to na pewno strój kąpielowy. Producenci na ten sezon przygotowali wiele interesujących rozwiązań.

Niezmiernie modne będą stroje z asymetrycznymi ramiączkami lub pozbawione gruntownie ramiączek, jest to rozwiązanie o tyle komfortowe, że można uniknąć śladów ramiączek na opalonym ciele, co sprawia, że opalenizna jest równomierna. Co do kolorów to ich paleta jest niezmiernie bogata, modne będą ogromne grochy, kolorowe kwiatowe wzory, a również styl marynarski inaczej paski w różnych barwach – jak sukienki xxl. Dla osób, jakie niechętnie zakładają dwuczęściowe stroje są w stanie zaopatrzyć się w jednoczęściowe, które są dobrze wycięte, tak, że wyglądają niezwykle uroczo i nie ujmą seksapili żadnej kobiecie.

Hitem tego sezonu będą tzw. tankini, inaczej mocno zabudowana góra stroju kąpielowego, jaka przypomina bluzkę na ramiączkach. Czas biegnie szybko i każdy z trudem łapie oddech na chwilę zastanowienia się. W wielu przypadkach nie ma czasu na śledzenie trendów które panują jakie akcesoria nosić, czy czego nie łączyć ze sobą. Zadanie to nie jest bezproblemowe, jednakowoż wystarczy trochę wiedzy oraz problem znika. Biżuteria to szczegół ważny w każdej stylizacji oraz jak już wiadomo tu także panuje moda i marki jubilerskie ją wyznaczają. Dobrze dobrana biżuteria, dobrana do stylu, dyskretnie wkomponowana w strój ma za zadanie wyodrębnić nie tylko charakter ubioru niemniej jednak oraz osobowość. Dlatego należałoby pamiętać, aby ją dobierać porządnie do wieku, albowiem młodym dziewczynom nie pasują diamenty, a starsze nie bez żadnego ale prawidłowo wyglądają w koralikach ze straganów. Jeszcze parę lat temu atrakcyjne były całe komplety, dzisiaj już niekoniecznie, lecz nie oznacza to, że nie mają ze sobą współbrzmieć i pasować do siebie, w jej wyborze wymagany jest tzw. solidny smak.

Może to też cię zainteresuje: