Miłego dnia, dzisiaj jest: poniedziałek, 06 grudnia 2021r.

Maksymalna przyjemność ze spożywania kawy

Prawdziwa uciecha ze spożywania kawy jest zapewniona, podczas gdy kupi się Ekspres Jura, a więc automatyczny ekspres ciśnieniowy. Wywodzące się ze Szwajcarii ekspresy, które można zamówić w punkcie sprzedaży Broda cechują się idealną jakością. Poszczególne modele opracowane są na bazie innowacyjnych metod, na skutek czego jest okazja rzeczywiście odczuć, że smak kawy wyraźnie odróżnia się od tej, która robiona jest w tradycyjnych warunkach albo przy zastosowaniu innego rodzaju ekspresu. W modelach wskazanych ekspresów wszystko jest obmyślone szczegółowo: prosta obsługa wyświetlacza tekstowego, zastosowanie pokrętła o perfekcyjnej ergonomii, nieskomplikowany sposób obsługi całego ekspresu. Panel programowania jest opracowany w oparciu o nowoczesne standardy, jakie wprost można traktować jako pionierskie. Wystarczy w takim razie tylko parę ruchów, aby móc cieszyć się kawą tak {dobrą|smaczą|smakowitą jak z przygotowania doświadczonego barmana parzącego kawę. Można przyrządzić aż 6 rodzajów kw, świeżych, delikatnych i aromatycznych. Ziarna kawy mielone są wprost natychmiastowo, ze względu na zastosowanie doskonałych kątów cięcia.

Espresso o idealnym posmaku można otrzymać, z uwagi na użycie Procesu Ekstrakcji Pulsacyjnej. Innowacyjna metoda zoptymalizuje czas wydobywania tego co najlepsze, przetłaczając ciepłą wodę przez zmieloną kawę w błyskawicznych cyklach. W rezultacie, z całej masy pomielonej kawy można uzyskać pełnię posmaku i aromatu.

W ekspresach Jura zastosowany jest też Inteligentny System Wody z automatycznym czujnikiem filtra. Filtr CLARIS ochrania ekspres automatyczny przed osadem z kamienia oraz wytrąci z wody substancje, jakie mogą oddziaływać negatywnie na jej posmak oraz zapach. Z uwagi na to, że filtr funkcjonuje w zgodzie z regułą przepływu grawitacji, zawsze filtruje jedynie taką ilość wody, jaka jest wymagana do przyrządzenia wybranej przez posiadacza ekspresu kawy. Czyszczenie unowocześnionego ekspresu jest równie nieskomplikowane jak przyrządzanie specjałów kawowych. Wystarczy nacisnąć odpowiedni guzik, żeby załączyć zintegrowane moduły do popłukania oraz wyczyszczenia.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz