Miłego dnia, dzisiaj jest: sobota, 23 października 2021r.

Możliwość pobrania krwi w wyspecjalizowanym zespole gabinetów lekarskich na terenie Suchego Lasu

Możliwość pobrania krwi w profesjonalnym ośrodku medycznych w Suchym Lesie to nad wyraz komfortowa możliwość dla wielu pacjentów, zwłaszcza, że najczęściej stanowi bazę do wykonania skrupulatnej diagnostyki. Jest to też kolejny argument przemawiający za tym, że BLUMEDICA to miejsce, w jakim można sobie pozwolić na wieloaspektowe leczenie. Punkt Pobrań Diagnostyka Suchy Las otwarto w tym celu, żeby mieszkańcy z Suchego Lasu i z okolic mogli bez przeszkód wykonywać diagnostykę laboratoryjną.

Każde badanie krwi Suchy Las toczy się we współpracy z zakładem Diagnostyka Laboratoria Medyczne. Dzięki temu, klienci mogą oczekiwać na szybki czas przeprowadzenia badania a także mogą mieć przekonanie, że ostateczne odczyty będą wiarygodne. Placówka proponuje pacjentom możliwość zrobienia dużego zbioru badań diagnostycznych. Są to: badania podstawowe, badania moczu oraz kału, próby wątrobowe, specjalistyczne badania krwi, diagnostyka chorób, Ft4, wyznaczenie markerów nowotworowych, badania serologiczne, glukoza, czy diagnostyka anemii.

Co więcej, można wykonać sporo innych analiz, zależnie od tego, co zaleci opiekun medyczny. Sporym udogodnieniem jest to, że wszystkie z podanych analiz da się realizować w placówce, kiedy jest się pod nadzorem wskazanego doktora. To przyspieszy leczenie. Punkt pobrań jest otwarty w każdą środę, w podanych odgórnie godzinach. Kosztorys za świadczenia odpłatne jak i w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia podany jest na witrynie internetowej ośrodka.

Wyniki badań udostępnione są zwykle w ten sam dzień, wieczorem. Pacjent może się z nimi zapoznać po zalogowaniu do specjalnego panelu. W następnej kolejności, może je ściągnąć oraz drukować jako plik PDF. Można także odbierać odczyty w gabinecie lekarza. Dostępne badania przeprowadzane są w sterylnych warunkach. Pacjenci z Suchego Lasu możliwość pobierania krwi w profesjonalnym zespole gabinetów medycznych BLUMEDICA szczególnie chwalą.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz