Miłego dnia, dzisiaj jest: wtorek, 07 lipca 2020r.

Odcienie w modzie – zakupy strojów

Sporo Polek nieraz narzeka, że w okresie jesienno-zimowym trudno jest w punktach sprzedaży odzieżowych odnaleźć coś, co nie byłoby utrzymane w kolorystyce szaro-burej. Na pewno to ma gigantyczny wpływ na mniemanie, że szary to jeden z najchętniej wybieranych przez Polskie panie kolorów ubrań zimowych. Być może chodzi jednak o to, że przeciętna Polka nie ma innej dyspozycji, w jaki sposób zaopatrzyć się w ubrania w odcieniu szarym? Na szczęście w tym sezonie powinien to zakończyć być problem, ponieważ w kolekcjach zaprezentowanych przez największe domy mody pojawiły się szarości. Przy czym od razu zaznaczyć należy, że mimo tak nieciekawego w gruncie rzeczy odcienia, kolekcje te w żadnym razie nie są miałkie. A to za sprawą tego, że następują na ubraniach, które mają olśniewające kroje oraz łączą w sobie różnorodne faktury i materiały. W nadchodzącym sezonie wolno ubrać się w następstwie tego w popielaty tweedowy kombinezon, naturalnie przewiązany w talii, by naświetlić kobiecą sylwetkę, gruby wełniany popielaty sweter, z motywem obszernej kratki albo delikatną szarą elegancką sukienkę. Szare są także płaszcze i nakrycia głowy – sprawdź butik internetowy.

Niewątpliwie szarość całego stroju przełamać można barwnym dodatkiem, a do popielatego pasuje przecież każda inna barwa, lecz tym wspólnie projektanci ustawili na monochromatyczność. Lazurowy to według niektórych kolor konotujący smutek. Tymczasem najnowsze kolekcje, jakie projektanci zaprezentowali na nadchodzący, jesienno-zimowy sezon dowodzą, że barwa niebieska w żadnym razie nie musi być bolesna, ani nostalgiczna.

Ani nudna. Bo okazuje się, że w nadchodzących miesiącach to właśnie niebieski będzie królował na wybiegach i w naszych szafach. W tym kolorze ubierać można wszystko: koszule, spodnie, bluzki, swetry, sukienki wieczorowe oraz luksusowe kostiumy. Bo i sam kolor jest uniwersalny. Przy czym zaznaczyć tu należy, że jego odcień nie ma znaczenia. Można więc zaopatrzyć się w rzeczy lazurowe, chabrowe, atramentowe, indygo, ultramaryna itd. Ważne jest tylko by cały strój był niebieski. Wyjątek można zrobić tylko dla czarnych akcesoriów, które nienagannie komponują się z każdym odcieniem blue oraz dodają całemu strojowi elegancji oraz pewnej tajemniczości. W następstwie tego w związku z tym, jeśli ktoś nosi się z zamiarem uzupełnienia swojej garderoby o nowinki modowe, w głównej kolejności ma obowiązek zaopatrzyć się w coś lazurowego.

Może to też cię zainteresuje: