Miłego dnia, dzisiaj jest: sobota, 31 lipca 2021r.

Oszczędzanie na paliwie – eco-driving

Bodajże nie ma ani jednej osoby, która podróżuje wozem oraz nie narzekałaby na koszt benzyny. Eksploatacja auta jest w zasadzie droga. Czytam o tym w prasie codziennej, w Internecie. Słucham o tym na spotkaniach towarzyskich. Na domiar tego, na wielu portalach ekonomicznych fachowcy wypowiadają się, że taniej nie będzie powołując się na opłatę baryłki ropy oraz sytuacji gospodarczych poszczególnych państw.

Przetestowałam jakie mamy dyspozycje obniżenia ceny w tej kwestii. Odpowiedzi są dwie. Pierwsza to dogłębna rezygnacja z przejażdżek automobilowych. Druga jest bardziej racjonalna- skorzystaj z programu lojalnościowego własnej ulubionej stacji paliw. Taki sposób daje możliwość uczestnictwa w programie, w którym za każde zakupy wygrywasz punkty.

Punkty w rezultacie masz możliwość zamienić na wiele artykułów takich jak grille, suszarki, maszynki do golenia lub zestaw filiżanek do kawy. W katalogu znalazłam nawet komplet zimowych opon. To co mnie w największym stopniu zaciekawiło, to możliwość zakupu paliwa za nazbierane punkty. Niewątpliwie, wypada dokonać wielu transakcji by właściwą ilość punktów móc spożytkować na paliwo. Z drugiej witryny oraz tak regularnie dokonujemy zakupów na stacjach, to czemu nie wybrać tę jedną, w najwyższym stopniu pomocną oraz być jej wiernym kontrahentem. Za taką lojalność firma może zadośćuczynić nas bezpłatnymi litrami paliwa. Za co możesz uzyskać punkty?

Za jakiekolwiek dokonane zakupy. Należałoby zwrócić uwagę na produkty objęte krótkoterminową promocją. Jeśli zdecydowałam się na ich nabycie, otrzymałam zwiększoną ilość punktowych na kartę lojalnościową mojej stacji. To właśnie dzięki temu mogłam szybciej wymienić je na bezpłatne litry paliwa. Kluczowym celem programu lojalnościowego jest stworzenie bazy klientów generujących notorycznie, regularne przychody. Zdobycie takich klientów, którzy dokonują już intuicyjnego wyboru. Dla kupujących to jednak szansa na oszczędności tutaj oraz teraz, bez wymagania na obniżenie kosztów paliwa w przyszłości. Kupuję w jednym miejscu oraz osiągam to właśnie dzięki temu korzyści finansowe.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz