Miłego dnia, dzisiaj jest: środa, 10 sierpnia 2022r.

Pro Kompaktowy i łatwy w użyciu odkurzacz bezprzewodowy.

 1. Przeciw. Gdy nie jest używany, nie pozostanie sam.
 2. Ssanie bezprzewodowe: zalety i wady
 3. Robbert Tigchelaar
 4. Robbert Tigchelaar
 5. 24 stycznia 2022
 6. Bezprzewodowe ssanie

Nic nie jest bardziej irytujące niż odkurzacz z krótkim przewodem. Przy niewielkiej gamie odkurzaczy trzeba ciągle wymieniać wtyczkę. A kabel, który jest za długi, również może powodować problemy – możesz ściągnąć meble do siebie lub inne osoby mogą się o kabel potknąć. Odkurzacz bezprzewodowy to oczywiste rozwiązanie. poradniki technologiczne

W tym artykule powiem Ci wszystko, co musisz wiedzieć o bezprzewodowym odkurzaczu. Wymieniam zalety i wady (bo są też) i dyskutuję z jakimi odkurzaczami można odkurzać bezprzewodowo

Po co odkurzać bezprzewodowo?

Bezprzewodowy odkurzacz może być pożądany w wielu sytuacjach. Nie jesteś już zależny od długości kabla, jeśli musisz odkurzać duże pomieszczenie, a nawet możesz zacząć bez gniazdka w pobliżu. Kilka sytuacji, w których odkurzacz bezprzewodowy może być ciekawy:

 1. Miejsca bez gniazdka w pobliżu: pomyśl o odkurzaniu samochodu, łodzi lub przyczepy.
 2. Fizyczne dolegliwości: jeśli masz trudności ze schylaniem się lub masz mało siły, aby wyciągnąć wtyczkę z gniazdka.
 3. Duże pomieszczenia: W dużych pomieszczeniach często konieczna jest bardzo częsta wymiana wtyczki, co może być denerwujące.
 4. Miejsca trudno dostępne: Kiedy w pokoju jest dużo mebli, kabel może powodować wiele problemów.

Zalety odkurzacza bezprzewodowego

Odsysanie bezprzewodowe ma wiele ważnych zalet. Jak widać powyżej, bezprzewodowe ssanie może być bardzo interesujące w wielu sytuacjach. Główne zalety w skrócie:

 1. Nie musisz już wymieniać wtyczek
 2. Nie zależy to od długości kabla
 3. Odkurzanie w miejscach bez gniazdka elektrycznego
 4. Mniejsze prawdopodobieństwo wypadków w domu

Zepsuty automatyczny bęben kablowy to jeden z najczęstszych problemów z odkurzaczem. Nie musisz się już o to martwić :).

Wady bezprzewodowego odkurzacza

Niestety, zalety bezprzewodowego odkurzacza są nie tylko. Na przykład należy zawsze brać pod uwagę w pełni naładowaną baterię i nie można odkurzać w nieskończoność. Najważniejsze wady bezprzewodowego odkurzacza w skrócie:

 1. Odkurzacz musi być zawsze naładowany
 2. Nie możesz aspirować w nieskończoność
 3. Z biegiem czasu bateria może się rozładowywać coraz szybciej *
 4. Często trzeba nosić odkurzacz bezprzewodowy w całości
 5. Zmniejszona moc ssania, gdy akumulator jest mniej naładowany

Obecnie prawie wszystkie odkurzacze bezprzewodowe mają akumulator litowo-jonowy. Zaleca się doładowanie akumulatora do 20%. Może to mieć pozytywny wpływ na żywotność odkurzacza. Prawie wszystkie dzisiejsze odkurzacze bezprzewodowe mają akumulator litowo-jonowy. Zaleca się doładowanie akumulatora do 20%.

Jakie są bezprzewodowe odkurzacze?

Odkurzacz bezprzewodowy staje się coraz bardziej popularny. Również w Europie odkurzacz ciągniony – znany również jako odkurzacz europejski – jest coraz częściej zastępowany przez odkurzacz ręczny. Jest też wiele osób, które decydują się na odkurzacz bezprzewodowy „jako odkurzacz dodatkowy”. Wszystkie odkurzacze bezprzewodowe w skrócie:

 1. Odkurzacz sztyftowy
 2. Odkurzacz ręczny
 3. Odkurzacz robot
 4. Odkurzacz plecakowy

Oprócz wspomnianych wcześniej odkurzaczy, dostępne są również bezprzewodowe odkurzacze budowlane, odkurzacze do popiołu oraz odkurzacze wodorowe.

Najlepszy bezprzewodowy odkurzacz – na co uważać!

Przekonany o zaletach bezprzewodowego odkurzacza? Wtedy oczywiście chcesz mieć w domu najlepszy bezprzewodowy odkurzacz! Należy pamiętać o kilku ważnych czynnikach:

 1. Maksymalna żywotność baterii w trybie normalnym
 2. Czas ładowania w pełni naładowanej baterii
 3. Wymienna bateria (czy można kupić nową?)
 4. Waga odkurzacza

Oczywiście nie należy zapominać o standardowych cechach odkurzacza, takich jak waga, hałas i wydajność ssania. Czy wiesz, że przeprowadziłem również szeroko zakrojone badania dotyczące najlepszego bezprzewodowego odkurzacza? Tam odkryjesz najlepszy w tej chwili wybór!

Jak działa odkurzacz bezworkowy? Zalety i wady

Informacje Brak komentarzy

Odkurzacz, stały element domowego krajobrazu każdej włoskiej rodziny, jest niezastąpioną pomocą w sprzątaniu domu. Łatwiejszy w obsłudze, szybszy i na pewno wydajniejszy niż klasyczna miotła, odkurzacz ma za sobą ponad stuletnią historię, od pierwszych modeli pomp ciągniętych zaprzęgami konnymi, po najnowsze odkrycia technologiczne, które nawet nie potrzeba prądu do działania.

Do tej pory rodzina odkurzaczy jest podzielona, ​​pomijając nieskończone niuanse, które je charakteryzują, na dwie duże gałęzie: z workiem na kurz i bez. Te ostatnie, nawet jeśli są obecne na rynku od ponad dwudziestu lat, szybko stają się standardem z oczywistych względów praktycznych, bezpieczeństwa i łatwości zarządzania.

Innowacyjna technologia

Z pomocą przychodzi nam technologia CYCLONIC, która robi to w tak urzekający i prosty sposób, że sprzątanie jest niemal przyjemną rozrywką. Silnik wewnątrz urządzenia wytwarza siłę odśrodkową, która wytwarza mikro-tornado (stąd nazwa CYCLONIC) zdolne do zasysania kurzu i brudu, wysyłając je bezpośrednio do wyjmowanego pojemnika bez przechodzenia przez filtry lub worki.

Prosta i nieskomplikowana technologia, bez dodatków i innych szczególnych elementów, które w najlepszym wypadku mogą się zepsuć, uniemożliwiając nam korzystanie z urządzenia do czasu wykonania naprawy. Najnowsze produkty wykorzystują nawet siłę MULTI-CYKLONII, która poprzez zwielokrotnienie wytwarzanych stożków powietrznych sprawia, że ​​urządzenie jest bardziej wydajne.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz