Miłego dnia, dzisiaj jest: piątek, 23 października 2020r.

Projektowanie i wykonanie materiałów ze stali o różnym zastosowaniu

Zakład STAL – HURT zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem materiałów ze stali o różnym przeznaczeniu. W bogatej propozycji sprzedaży i usług znajdują się: tarcze strzelnicze o wysokiej jakości wykonania. Firma działa w branży od 3 dekad. Pierwszą specjalizacją STAL – HURT były konstrukcje stalowe dla budownictwa sakralnego a także dla zakładów przemysłowych. Firma ma na swoim koncie sporo prestiżowych realizacji.

Działalność firmy skierowana jest również na: zakłady kopalni podziemnych, kopalnie odkrywkowe, żwirownie, cementownie a także na budowanie dróg. Od 2006 roku STAL – HURT współpracuje z wyłączną na świecie hutą SSAB w Szwecji, wytwarzającą stal o nazwie HARDOX. 12 lat temu STAL – HURT stała się pierwszym członkiem HARDOX WEARPARTS, zmieniając zarazem profil działalności na firmę jaka zajmuje się sprzedawaniem oraz obróbką blach HARDOX. Można je zastosować w wielu gałęziach przemysłu: wydobywczym, drogowym, czy recyklingowym. Blachy HARDOX mają imponujące parametry, dlatego traktowane są jako doskonałe w kategorii blach trudnościeralnych. Na stronie www marki STAL – HURT można zapoznać się ze szczegółowym opisem działania, świadczeniami oraz informacjami kontaktowymi, jeżeli ktoś jest zainteresowany współpracą.

Jeżeli też kogokolwiek interesuje, jakie materiały i narzędzia będą nadawały się do obróbki a także do spawania stali HARDOX, to tak samo będzie mieć sposobność na odszukanie wiadomości z takiego zakresu tematycznego. W propozycji handlowej firmy znajdują się też: przesiewacze, podzespoły do maszyn rolniczych oraz konstrukcje stalowe. O nich podobnie można dowiadywać się, rozmawiając z pracownikami. Zagwarantowane jest to, że w dyscyplinie obrabiania stali wskazana firma nie ma sobie równych. Projektowanie i wykonanie materiałów ze stali o dowolnym przeznaczeniu od 30 lat jest tutaj realizowane na imponującym poziomie.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz