Miłego dnia, dzisiaj jest: środa, 27 stycznia 2021r.

Renomowana akademia językowa w Zabrzu

ACE to rzetelna akademia językowa w Zabrzu, w jakiej na lekcje mogą chodzić równocześnie najmłodsi, jak i dorośli. Szkolenia z języka angielskiego z jakimi można się zaznajomić pod adresem https://ace.edu.pl/angielski-dla-firm są przygotowane przez doświadczonych lektorów i odpowiadają odgórnie przyjętym regułom.

Każdy, kto zdecyduje uczyć się w tej szkole językowej z pewnością może oczekiwać na pokonanie barier komunikacyjnych. Wysokie wyniki nauczania są wypadkową nie tylko merytorycznego obycia lektorów, ale także tego że podczas zajęć panuje przyjemna atmosfera. W rezultacie, uczniowie bez obaw komunikują się w języku angielskim oraz z sukcesem zdają egzaminy językowe. Aule zajęć są przestronne oraz nowocześnie uposażone, co też sprzyja nauce. Dla uczących dostępne są pomoce naukowe jakimi są tablice czy FunFloor.

Doświadczona kadra stosuje pomysłowe rozwiązania, dzięki czemu nawet te osoby, które mają pewne bariery w porozumiewaniu się są w większej mierze ukierunkowane na uczenie się. Każda osoba, której zależy na rozwinięciu własnych umiejętności lingwistycznych powinna zgłosić się w takie miejsce. Bogaty zestaw kursów zawiera na przykład kursy dla młodzieży, przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, czy też do zdania matury na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Podczas lekcji stosowana jest immersja językowa, zapewniająca maksymalne zanurzenie się w języku angielskim.

W obrębie oferty zajęć z języka angielskiego można zapisywać się na zajęcia indywidualne lub w grupie. Grupy językowe liczą do ośmiu osób, co jest korzystne dla uczestników. Za każdym razem grupa dostosowana jest pod względem wieku a także poziomu wiedzy. Sporą popularnością cieszą się także zajęcia dla studentów, jacy dzięki lekcjom z native speakerem mogą zdecydować się później na staż albo stypendium poza granicami kraju, nie obawiając się braku znajomości języka na bardzo dobrym poziomie. Wszyscy kursanci z każdej grupy mają również możliwość pozyskania certyfikatów językowych.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz