Miłego dnia, dzisiaj jest: piątek, 05 sierpnia 2022r.

Renomowany gabinet urologiczny w Poznaniu

Specjalistyczny gabinet urologiczny w Poznaniu prowadzony jest przez Michała Jurasza. W ARCHEUS przyjmowani są pacjenci ze schorzeniami jakimi są: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Wykonywana jest diagnostyka, a jeśli to konieczne, pacjenci poddani są specjalistycznemu leczeniu, również chirurgicznemu. Katalog zabiegów, jakim można się poddawać opublikowany jest na stronie gabinetu. Można dowiedzieć się, jak przebiega prywatny urolog, sprawdzić dane do kontaktu i zapisać się na pierwszą konsultację. Doktor realizuje kompletny zakres terapii schorzeń układu moczowego i męskich narządów płciowych.

Kompletna diagnostyka poszerzona jest zawsze o badanie ultrasonograficzne. Zabiegi i operacje, jakie są robione w tym miejscu to: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, operacje wodniaków jądra i torbieli nasiennych, zabiegi laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego przy użyciu botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego oraz kamicy moczowodowej i nerkowej oraz biopsja fuzyjna. Specjalista urologii ma doskonałe wykształcenie i ciągle dokształca się w kierunku, jaki jest dla niego wiodącym.

Można wobec tego spodziewać się, że świadczenia lekarskie będzie realizować na najwyższym poziomie. Wyróżnia go także indywidualne nastawienie do wszystkich pacjentów. Przed podejmowaniem konkretnych działań lekarskich zaznajamia się z historią choroby wybranej osoby. Holistyczne nastawienie sprawia, że pacjenci prędzej cieszą się zdrowiem lub łagodnie przejdą przez symptomy schorzenia. W czasie długoletniej praktyki klinicznej udoskonalił techniki operacyjne, zarówno laparoskopowe, jak i tradycyjne. Odbył także szkolenie z obszaru USG w Niemieckim Towarzystwie Sonograficznym DEGUM. To lekarz, jakiemu można w pełni ufać.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz