Miłego dnia, dzisiaj jest: poniedziałek, 06 grudnia 2021r.

Rzetelne robienie przewiertów w trudno dostępnych terenach

Rzetelne robienie przewiertów w trudno dostępnych miejscach to domena firmy SD Przewierty. Horyzontalne przewierty sterowane to usługi kompleksowe podczas jakich realizowane jest przykładowo: zrobienie przecisków pod drogami, wykonywanie przewiertów sterowanych z użyciem rur osłonowych oraz przewodowych pod instalacje wodne, kanalizacyjne, gazowe, energetyczne oraz telekomunikacyjne.

Doświadczeni pracownicy mają potrzebne kwalifikacje do tego, by zrobić przeciski pod drogami na dowolnie wybranym terenie. Portfolio przedsiębiorstwa to dużo realizacji takich jak przeciski kretem pod drogami oraz inne przewierty o różnej długości i różnym stopniu zaawansowania.

Zasięg każdego zlecenia ustalany jest na indywidualnych zasadach. Prace wiertnicze wykonane są z zapewnieniem niewywołania degradacji przyrody. Nie wpływają również na infrastrukturę umieszczoną na powierzchni. Zastosowana technika bezwykopowa przy użyciu specjalistycznych wiertnic Ditch Witch i Vermeer pozwala na wykonanie instalacji w takich miejscach, gdzie nie jest możliwe zrealizowanie odkrytych wykopów pod rury osłonowe albo kable. Dla pracowników nie mają znaczenia utrudnienia do jakich zaliczają się: góry i wzniesienia, cieki i zbiorniki wodne, trakty komunikacyjne, tereny uzbrojone i silnie zurbanizowane a także obszary jakie mają dużą wartość przyrodniczą. Już sprawdzając wykonane dotychczas realizacje firmy, opisane na stronie, można nabrać przekonania, że ze wskazaną marką warto nawiązać współpracę.

Przewierty sterowane przebiegają z użyciem rur osłonowych i przewodowych, co ma wpływ na precyzję w realizacji. Horyzontalne przewierty dotyczą rurociągów: gazowych, wodociągowych oraz kanalizacyjnych. Sprawdza się to w takich dziedzinach przemysłowych jakimi są: energetyka, telekomunikacja, ciepłownictwo oraz gazownictwo. Innowacyjna technologia wykonania pozwala na wykonanie przewiertów o długości do nawet 300 metrów. Szczegóły omawiane są dla wszystkich zleceń na indywidualnych zasadach, co jest wyjątkowo atrakcyjne.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz