Miłego dnia, dzisiaj jest: sobota, 31 października 2020r.

Rzetelne ukierunkowanie wobec zleceń klientów w kancelarii doktora nauk prawniczych Szymona Solarskiego

Rzetelne podejście wobec spraw interesantów w kancelarii doktora nauk prawniczych Szymona Solarskiego to idealna reklama tego biura. Interesanci mogą liczyć na kompleksową pomoc prawną oraz przedstawicielstwo w obszarze spraw: cywilnych, karnych, rodzinnych, administracyjnych, bądź z zakresu prawa pracy. Kancelaria adwokacka Zabrze świadczy pomoc na równi wobec klientów indywidualnych, ale też co do przedsiębiorstw. Świadczenia oferowane są na terenie Śląska – przed dostępnymi sądami a także pozostałymi instytucjami. Kiedy zaś zleceniodawcy tego oczekują, to mają okazję również liczyć na wsparcie na obszarze całej Polski.

Wiodącą specjalnością zaprezentowanego doktora nauk prawniczych są zlecenia powiązane z darowiznami. Zleceniodawcy mogą zgłosić się w kwestiach takich jak: zawieranie umowy darowizny, zabezpieczanie interesów dwóch stron, albo reprezentacja klientów w wypadku kłótni związanych z cofnięciem darowizny zarówno ze strony darczyńcy, ale też obdarowanego. Kancelaria adwokata Szymona Solarskiego posiada również ogromne zaplecze praktyki w obrębie obsługiwania prawnego podmiotów korporacyjnych. Realizowane są dla przykładu sprawy w obrębie: dogłębnej analizy wyceny inwestora, poradnictwa inwestycyjnego lub bieżącego doradztwa prawnego w licznych dyscyplinach, w tym również w dziedzinie nowych technologii. Doktor Szymon Solarski zaprojektował otoczenie prawnicze dla wdrożenia na rynek prawniczy tematycznych aplikacji mobilnych.

Są one konieczne chociażby w proponowaniu usług prawniczych drogą elektroniczną bądź w utworzeniu mechanizmów prawnych działania sklepów www. Adwokat Szymon Solarski specjalizuje się też w temacie RODO, bądź w reprezentowaniu interesantów przed Prezesem Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie. W związku z tym, klienci biznesowi, jacy decydują się na współpracę ze wskazanym ekspertem mogą być pewni, że ich interesy będą maksymalnie zabezpieczone pod względem prawa.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz