Miłego dnia, dzisiaj jest: czwartek, 24 września 2020r.

Simsy dalej kultowe – z jakiej przyczyny?

Wielbiciele popularnej gry strategiczno – symulacyjnej prawdopodobnie z niecierpliwością wyczekiwali na następną jej część. Trzecia część słynnej na całym świecie generacji Simów jest pełna nowych możliwości, jakie zachwycą wszelkich graczy. Od tej pory albowiem grając w Simów możemy między innymi poruszać się po całym mieście, wolno również tak kierować komponowane postacie, aby odwiedzały bibliotekę, siłownię lub księgarnie. Luźne poruszanie się Simów jest niewątpliwie najogromniejszą zaletą trzeciej części tej prawie już kultowej gry. Aktualnie grając w „The Sims 4” możemy także nawiązywać różne znajomości, co wydaje się niezwykle interesującym rozwiązaniem. To niemniej jednak nie koniec nowości, które przygotowali dla nas twórcy. „The Sims 4” to również totalnie oryginalne aplikacje, dzięki jakim możemy tworzyć jeszcze dokładniejsze postacie – więcej na stronie internetowej the sims 3 download. Gra wzbogacona została bowiem w tak zwany kreator tworzenia postaci.

Jest to dosyć ciekawe i niezmiernie rozbudowane narzędzie, dzięki któremu gracze mogą dość szczegółowo definiować wygląd tworzonych przez siebie postaci. Od tej pory samodzielnie jesteśmy w stanie w związku z tym nazywać Simów, modernizować ich rysy twarzy, zrobić nadzwyczajny makijaż, a nawet… ubrać w olśniewającą kreację! Narzędzie to sprawiło, iż gra staje się jeszcze bardziej wciągająca. Nie wierzysz? Wypróbuj sam! Tworzenie Simów dla większości graczy jest fascynującym wyzwaniem, ponieważ każdy pragnie, żeby to jego postać była tym świetnym Simem. Prócz kreatora konstruowania postaci trzecia część „The Sims” została jeszcze wzbogacona w tak zwany kreator stylu. Jest on też dobrze rozbudowany, a oraz proponuje wiele możliwości.

Dzięki tej aplikacji wolno bo samodzielnie dobierać i zmieniać dosłownie wszystko. Śmiało wolno wobec tego wybierać ukochane odcienie, decydować o stylu mebli czy o wzorach podłogi. Zarówno dzięki dodatkom, jak i wszystkim po raz pierwszy pojawiającym się aplikacjom, trzecia część popularnej gry „The Sims” zyskuje na znaczeniu. Warto także zauważyć, iż w tej edycji Simów pojawiają się także nowe opcje, jakie pozostały zaczerpnięte z wcześniej wydanych akcesoriów (między innymi do drugiej części gry).

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz