Miłego dnia, dzisiaj jest: poniedziałek, 06 grudnia 2021r.

Sprzedaż i kupno nieruchomości we współpracy z doradcą do spraw nieruchomości Joanną Bogacz

Sprzedaż oraz zakup nieruchomości współpracując z doradcą do spraw nieruchomości Joanną Bogacz to możliwość, z jakiej opłaca się korzystać. Ekspertka wykonująca usługi na terenie Małopolski ma ogromne doświadczenie i ciągle się rozwija. Z tego względu pomaga zleceniodawcom prędko oraz bezpiecznie przechodzić przez proces sprzedaży nieruchomości. W trakcie sprzedaży Joanna Bogacz na początku przeprowadza szczegółową analizę rynku, a później wyznacza cenę nieruchomości, aby była odpowiednia wymaganiom klientom. Pośredniczka dba o promocję nieruchomości i zgromadzi wszystkie dokumenty. Opracowana skuteczna strategia sprzedaży sprawia, że wszystko odbywa się w tym czasie, na jakim będzie zależeć zleceniodawcy. Profil nieruchomości zostanie przez mieszkania na sprzedaż zaprezentowany nad wyraz profesjonalnie.

Wszechstronna obsługa obejmuje: robienie zdjęć i filmów, wystosowanie anonsów, rozmowy telefoniczne w imieniu klienta, obsługę korespondencji mailowej, umówienie spotkań z osobami zainteresowanymi nieruchomością oraz wykonanie prezentacji nieruchomości. Joanna Bogacz zajmie się także sfinalizowaniem transakcji u notariusza i przekaże nieruchomość na podstawie protokołu zdawczo – odbiorczego. Jeżeli ktoś chciałby kupić nieruchomość także może skorzystać z usług specjalistki. Wyszuka ona dla niego oferty dostosowane do indywidualnych wymagań, a kolejno wykona prezentację najlepszych. Po znalezieniu odpowiedniego lokum będzie zajmować się również procesem odbioru mieszkania.

Zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu, a także może skorzystać z fachowego doradztwa dotyczącego tego, jakie aktualnie trendy obowiązują na rynku nieruchomości. Wszechstronna pomoc dopasowana jest do imponujących standardów. Warunki współpracy są dla klientów jasne, a przedłożony harmonogram działań wskazuje, że ekspertka świetnie ma pojęcie, na czym powinna się koncentrować. W trakcie pierwszej konsultacji doradca do spraw nieruchomości przeanalizuje potrzeby klientów i zabiega, aby mogli oni odczuwać wsparcie na każdym z etapów współpracy.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz