Miłego dnia, dzisiaj jest: sobota, 31 lipca 2021r.

Techniki leczenia stosowane w Centrum Fizjoterapii i Leczenia Ruchem Twoja Rehabilitacja

Techniki leczenia zastosowane w Centrum Fizjoterapii i Leczenia Ruchem Twoja Rehabilitacja to sprawdzone sposoby, jakie pomogą pacjentom radzić sobie ze schorzeniami takimi jak https://twoja-rehabilitacja.pl/oferta/zaburzenia-stawow/ dzięki czemu pacjenci czują, że są pod dobrą opieką. Rehabilitanci mają wszechstronne uprawnienia, by móc stosować do konkretnych chorób: terapię manualną, metodę Bobath dla dzieci, metodę Bobath dla dorosłych, metodę PNF dla dorosłych, metodę PNF dla dzieci, klawiterapię, Kinesiology Taping, masaże dowolnego typu, miodoterapię, gimnastykę korekcyjną, gimnastykę leczniczą, kinezyterapię, terapię narzędziową, medyczny trening personalny, trójpłaszczyznową manualną terapię stóp, jak i dowolne techniki osteopatyczne. Każda z metod opisana jest na stronie www, czyli pacjenci szybko mogą doinformować się, z czego mogą korzystać i na czym dane ćwiczenia polegają.

Z tego względu warto umówić się na pierwsze spotkanie, gdy precyzyjnie omówiony zostanie stan chorego, a technika leczenia dostosowana będzie indywidualnie. Warto na pierwszą wizytę wziąć ze sobą wszystkie dokumenty oraz badania. Fizjoterapeuta wysłucha dokładnie i będzie zamierzał docierać do powodu schorzenia. Co ważne, skupi się także na tym, by przed wyznaczeniem ćwiczeń poddawać chorego specjalnym testom, o ile powstanie taka potrzeba.

Na pierwszej wizycie warto więc przedstawić swoją historię jak najdokładniej. Z rehabilitacji mogą korzystać już niemowlęta, ale też seniorzy. Poza wykwalifikowanymi rehabilitantami w placówce pracują trenerzy personalni i dietetycy. Zespół ekspertów stale podwyższa kwalifikacje, żeby pacjentom proponować świadczenia na najwyższym poziomie i pomagać im w walce z chorobą. W rezultacie poprawia się nie tylko stan zdrowotny, lecz też jakość życia tych osób. Jest to czymś, czego nie można bagatelizować.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz