Miłego dnia, dzisiaj jest: poniedziałek, 06 grudnia 2021r.

Wózki MDE jako idealna alternatywa dla klasycznych technik przewożenia ładunku

Wózki MDE jako idealna opcja zastępcza dla tradycyjnych technik przewożenia ładunku to maszyny, jakie wykonuje marka MDE – Lifts. Sprawdzą się jako zastępstwo dla wind i podnośników montowanych na stałe. Są wielofunkcyjne, co jest poza uniwersalnością ich kolejnym atutem. Poza tym, wyróżnia je duża ergonomia pracy, aż do dwudziestu pięciu załadowań z akumulatorem żelowym i nawet do pięćdziesięciu załadowań przy zastosowaniu baterii litowo – jonowej. Udźwig wózka pozwala na załadowanie palet do pięciuset kilogramów, a pomimo to maszyna nie zajmie sporo miejsca.

Z uwagi na to że wózki nie będą zawsze przewożone w aucie, zmniejszą się też koszty zużycia paliwa. Można także jednocześnie oszczędzać przestrzeń, jaka zostanie wyznaczona na załadunek wyrobów. Wózki MDE można stosować na dowolnym pojeździe firmowym. Jeśli zaś samochód się zepsuje, to pracownik jest świadomy tego, że wózek będzie kompatybilny z innym samochodem zastępczym.

Nabywając winda samo-załadowcza można oczekiwać, że w firmie wszystkie kwestie powiązane z logistyką będą rozwiązane.

Załadunek towaru wykonany na kilku pojazdach z floty to spora oszczędność. Hydrauliczny wózek paletowy od MDE – Lifts jest urządzeniem, jakie bez wątpienia nie zawiedzie pewnych oczekiwań. Przedsiębiorstwo z sektora wyposażenia transportu i magazynu oferuje maszyny, jakie wyróżnia najwyższa jakość użytkowa. Eksperci w niej pracujący o wózkach paletowych wiedzą sporo, czyli udzielą porad kupującym odnośnie tego, jak z nich doskonale skorzystać. Projekt wózków jest stale ulepszany. To efekt tego, że razem z długoletnim doświadczeniem specjaliści poznali kłopoty użytkowników w czasie załadunku i rozładunku towaru.

Klienci dokonując zakupów w takim miejscu są świadomi, że dostają urządzenie działające wszechstronnie. Właściciele firm, jacy już zdecydowali się na zakup wózków zostawiają dobre opinie i podkreślają, że warto też sprawdzać cenę, bo regularnie udostępniane są rabaty.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz