Miłego dnia, dzisiaj jest: środa, 27 stycznia 2021r.

Wszechstronne usługi, ułatwiające wykreować spójny wizerunek konkretnej marki

Profesjonalne podejście do stworzenia wizerunku firm z różnych dziedzin doprowadziło do tego, że agencja kreatywna Made by Dziwak może od 10 lat cieszyć się dużym szacunkiem oraz zaufaniem ze strony zleceniodawców. Wystarczy zaznajomić się z portfolio agencji na jej stronie www, żeby się o tym przekonać. Na stronie firmy realizacje podzielone są działami, wobec czego można zdecydować, czy chciałoby się skorzystać z jednej usługi, czy z kompleksowych propozycji. Tworzenie stron internetowych – wszystko zrealizowane jest wzorcowo. Z tego powodu klienci zazwyczaj decydują się na to, by eksperci zajęli się całościowo tworzeniem spójnego wizerunku dla ich interesu.

Klienci mogą skorzystać ze świadczeń w obrębie dyscyplin: logo, materiały reklamowe, witryny internetowe, fotografia biznesowa oraz druk. Ponadto, na witryny zleceniodawców tworzone są interesujące treści. Logo to ważny element każdej firmy, a więc specjaliści z Made by Dziwak zadbają o to, aby było ono oryginalne. Przedsiębiorca dostaje trzy wersje do wybrania, w wersji kolorowej i achromatycznej. Dostaje też ikonę do strony.

Całość plików obejmuje logo wektorowe do wydruku i przeznaczone do sieci. Klienci dostają też komplet materiałów reklamowych: wizytówki, papier firmowy, teczkę firmową, koperty, folder, ulotki, ofertę, a także grafiki do social mediów. Wszystkie materiały będą dla klienta wydrukowane na wysokogatunkowym papierze. O tym, jaki będzie ich nakład decyduje zleceniodawca. Z kolei, zrobiona dla niego strona online będzie jego wizytówką w sieci oraz będzie dopasowana do reguł internetowych.

Odnosi się to też do usług powiązanych z posiadaniem sklepu online. Wszystkiego dopełni fotografia produktów. To wskazuje, że propozycja usług agencji Made by Dziwak ukierunkowana jest na utworzenie godnego zauważenia wizerunku konkretnych przedsiębiorstw jest wszechstronna. Każdy, kto chciałby skorzystać z usług, powinien zapoznać się z profilem funkcjonowania agencji.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz