Miłego dnia, dzisiaj jest: sobota, 31 lipca 2021r.

Wynajem długoterminowy aut klasy premium z wypożyczalni Flix Cars

Opcja wynajmu długoterminowego samochodów klasy premium z wypożyczalni Flix Cars to wybrana z możliwości z jakich można korzystać obok wynajmu okazjonalnego i krótkoterminowego. Wybrane auto jak na przykład wynajem samochodów żoliborz można wynająć w przedziale czasowym od 2 do czterech lat. Stawka za ten wynajem jest każdorazowo ustalana prywatnie z klientem. Zwykle szczegóły wynajmu ustalane są po krótkiej rozmowie z klientem i poznaniu jego preferencji.

Kierowcy mają do wybrania ekskluzywne modele marek europejskich i amerykańskich w dowolnych opcjach nadwozia. Podczas wynajmu długoterminowego mają zagwarantowaną kompletną opiekę: od ubezpieczenia, przez wymianę opon aż po serwis. Wynajem długoterminowy zalecany jest klientom, którzy nie chcą się zaangażować w kredyty albo w leasing. Nie muszą także przejmować się wizytami u mechanika, przeglądami, a najem mogą wybrać z możliwością przedłużenia, jeśli tylko mają taką chęć. To komfortowa forma użytkowania samochodu, bez zobowiązania się do zakupu.

Stała opłata za wypożyczenie pozwala zaplanować prywatny budżet albo koszty przedsiębiorstwa. Głównie z wynajmu długoterminowego robią użytek przedsiębiorcy, dla których zakup kilku aut firmowych mógłby być problematyczny.

Po zakończeniu umowy wynajmu mogą wymieniać flotę na nową lub wykupić pojazdy. Wypożyczalnia zajmuje się kompletną obsługą samochodów służbowych, co jest wygodne dla właścicieli przedsiębiorstw. Wynajem długoterminowy rekomendowany jest także klientom indywidualnym, którzy preferują najnowsze auta, jednak nie mają zamiaru się wiązać dłuższym obowiązkiem spłaty.

Dostępne samochody są w dobrym stanie, technicznie sprawne i kompletnie wyposażone. Auta można zarezerwować przez stronę w kilka minut, co jest komfortowe. Atuty jakie wynikają z wynajmu samochodów klasy premium to: możliwość skorzystania z pełnego ubezpieczenia, możliwość doboru auta zastępczego, wynajem door2door, możliwość podstawienia samochodu na lotnisko Chopina albo na lotnisko Modlin oraz brak kaucji. Każdy, kto będzie potrzebować auta w ramach wypożyczenia długoterminowego lubkrótkoterminowego, musi zobaczyć tę ofertę.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz