Miłego dnia, dzisiaj jest: czwartek, 15 kwietnia 2021r.

Wyścigi lub też symulatory – w co pograsz online?

Na pewno często podróżowaliśmy komunikacją miejską, lecz raczej sporadycznie zdarza nam się zastanawiać nad tym, czy trudno jest prowadzić na przykład autobus. W jaki sposób będziemy mogli się przekonać, grając w grę rodzaju symulacja prowadzenia autokaru, iż taka praca wcale nie jest taka łatwa. Tu wybitnie kolosalne znaczenie odgrywa właściwa synchronizacja naszych ruchów, bo musimy z dobrą szybkością podjechać na przystanek autobusowy, zatrzymać się w wyznaczonym miejscu, a następnie otworzyć drzwi używając do tego praktycznych przycisków.

Nade wszystko najtrudniej jest pomieścić się w przedziale czasowym, jaki jest zaplanowany na przejechanie od jednego przystanku do praktycznego. Im większe będzie nasze spóźnienie, tym gorszy uzyskamy wynik. Może się także zdarzyć, iż pewną trudność uczyni nam zapamiętanie trasy, po jakiej stworzona przez nas linia będzie kursować. Niekiedy jesteśmy w stanie też zapomnieć zatrzymać się na jednym z przystanków czy też otworzyć wszelkie pary drzwi. Z pewnością w takiej grze musimy wykazać się cierpliwością i przyjąć kilka nieudanych prób za pewnik. Kto z nas nie lubi filmów, w których pierwsze skrzypce grają szybkie samochody. To smutne nieczęsto kiedy w dziennej rzeczywistości posiadamy możliwość rozwinąć perfekcyjną prędkość naszego samochodu. W dodatku, nawet gdyby to było realne, to niemniej jednak nie każdy z nas jeździ Ferrari, w następstwie tego oraz tak takie marzenia spaliłyby na panewce – przetestuj więcej na domenie Gry ubieranki. Na szczęście możemy zawsze pograć w gry komputerowe, w których wolno się wcielić w zawodowego rajdowca i brać udział w różnorodnych wyścigach po przeróżnych nawierzchniach oraz w przeróżnych miastach, czy ukształtowaniach terenu.

W dodatku będziemy mogli nie jedynie ścigać się z innymi uczestnikami rajdu, lecz też z policją. Nie będą nas także obowiązywać żadne przepisy dotyczące etykiety, w związku z tym będziemy mogli zagrać w takich grach, w jakich im więcej będzie kraks, tym odpowiedniej. Jak zauważymy, jeśli uda nam się uciec przed policją, zostaniemy za to wynagrodzeni w postaci pomocniczej gotówki lub punktów. Nie jest albowiem pod żadnym pozorem tak łatwo dokonać takiej sztuki, tym znacznie bardziej, że policjanci mogą się ze sobą komunikować i urządzać obławę nadjeżdżając swoimi wozami z każdej niemalże strony.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz