Miłego dnia, dzisiaj jest: środa, 25 maja 2022r.

Zajęcia taneczne dla najmłodszych w studio tańca AD

Zajęcia taneczne dla dzieci w szkole tańca AD to mix profesjonalnego przygotowania, zabawy i ruchu, dzięki czemu najmłodsi w różnych przedziałach wiekowych czują się zachęcone do uczenia się stricte tego stylu tańca, na jaki się wpisały. Zajęcia dla najmłodszych obejmują: balet, taniec współczesny z akrobatyką, jazz, gimnastykę artystyczną, mixdance, tik – tok dance, lingua dance, yogę a także trening tancerza. O tym, w jaki sposób przebiegają treningi i na czym się opierają, można dowiadywać się z witryny www. Rodzice mogą też przyjść z maluchem, który uwielbia taniec na lekcję próbną. Dzięki zajęciom pociechy nie tylko nauczą się podstawowych kroków, lecz dokładniej będą rozumieć rytm.

Zabawy mają miejsce w poszczególnych grupach wieku, dopasowanych do rozwoju psychomotorycznego dzieci. Nauczyciele mają nie tylko doskonałe uprawnienia zawodowe, lecz również cechuje ich empatyczne ukierunkowanie do dzieci. W rezultacie każde dziecko na sali czuje się swobodnie. W studio tańca maluchy mogą zbudować własne upodobania muzyczne i bardzo dobrze spędzać czas, a w dalszych latach wpisać się na zajęcia dla młodzieży. Najmłodsi mogą poznać własne możliwości oraz niedociągnięcia, jednocześnie idealnie spędzając czas w towarzystwie rówieśników.

Abstrahując od tego, czy chodzi o szkoła baletowa dla dzieci, czy o inne zajęcia taneczne, dzieci poczują się bezpiecznie i idealnie spędzą wolne chwile. Dla opiekunów nie bez znaczenia jest także to, że regularnie mają miejsce imprezy dla najmłodszych. W miejscu tym można także wpisać się na sporo innych kursów dla dorosłych.

Każdy z nich jest opracowany pod kątem stopnia zaawansowania biorących udział w zajęciach, by mogli poczuć się komfortowo. Szczegółowy harmonogram zajęć umieszczony jest na stronie. Można także przeczytać, że są zajęcia prowadzone indywidualnie. Oferta szkoły to też prezentacje z tańców, jakie mogą zostać przygotowane na osiemnastkę lub jako pokaz na uroczystość weselną. Każdy miłośnik tańca odnajdzie tutaj coś, co bez wątpienia będzie odpowiadało jego oczekiwaniom.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz