Miłego dnia, dzisiaj jest: sobota, 31 lipca 2021r.

Zakres zestawów usług, jakie ma do zaoferowania marka Fotobu.pl

Zawartość pakietów usług, jakie wykonuje marka Fotobu.pl jest bardzo precyzyjnie określony, atrakcyjny dla odbiorców a także szczegółowo opisany na witrynie internetowej firmy. Od razu też wyznaczona jest cena, co umożliwi klientom łatwiej podejmować decyzje na co się decydować. Współpraca z marką również jest prosta. Wystarczy zapoznać się z fotolustro, dopytać o wolne terminy, w czasie gdy zaplanujemy naszą uroczystość, omówić kwestie szczegółowe z osobami zatrudnionymi w kreatywnej firmie zajmującej się obsługą eventów oraz… naszykować się na doskonałą zabawę przy wykorzystaniu najwyższej jakości, zabawnych akcesoriów.

Dla klientów dostępne są pakiety: Max, Premium, Standard oraz Basic. W zestawie Max zaproponowano: rozstawienie fotobudki od rozpoczęcia imprezy do {północy|godziny 24:00), nieograniczoną ilość zdjęć, wywołujące uśmiech akcesoria, tło do dopasowania, możliwość podpisywania zdjęć, animacje GIF, personalizację wydruków, wsparcie pracowników w trakcie zabawy, stworzenie spersonalizowanej galerii internetowej a także uzyskanie DVD z fotografiami. Zestaw Premium obejmuje: 4 godziny znakomitej zabawy, nieograniczoną liczbę zdjęć, śmieszne akcesoria, tło do dopasowania, funkcję podpisu, animacje GIF, spersonalizowanie wydruków, towarzystwo asystentów w trakcie zabaw, utworzenie spersonalizowanej galerii www a także uzyskanie DVD z fotografiami.

Klienci decydujący się na pakiet Standard mogą oczekiwać na 3 godziny frajdy, plus: nielimitowaną liczbę fotografii, śmieszne akcesoria, tło do wyboru, funkcję podpisu, animacje GIF, spersonalizowanie wydruków, towarzystwo pracowników w czasie zabaw, stworzenie prywatnej galerii www oraz otrzymanie DVD z fotografiami dla osób biorących udział w zabawie. Pakiet Basic obejmuje: dwie godziny zabaw oraz resztę opcji z pakietów bardziej rozbudowanych czasowo. Abstrahując wobec tego od tego, na jaki klient zdecyduje się pakiet, może spodziewać się świetnej zabawy i tego, że uczestnicy będą zachwyceni. Różni się jedynie zakres czasowy wyznaczony na skorzystanie z fotobudki.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz