Miłego dnia, dzisiaj jest: piątek, 23 października 2020r.

Zapisy umowy zawieranej z wypożyczalnią pojazdów CarSprint

Kwestie szczegółowe umowy zawieranej z wypożyczalnią samochodów CarSprint są zrozumiałe od pierwszych chwil zawierania umowy, dlatego kierowcy z chęcią zdecydowani są na współpracę dokładnie z tą firmą. Kiedy natomiast jakikolwiek klient ma pytania odnośnie oferty, to w każdej chwili może kontaktować się z pracownikami firmy. Kwoty, jakie obowiązują w wypożyczalnia samochodów Tarnów dotyczą konkretnego modelu samochodu, zawierają kompletne ubezpieczenie OC/AC/NW, wraz z nielimitowanymi kilometrami. Kierowcy, którzy pożyczają auta powyżej szesnastu dni mogą oczekiwać na indywidualnie opracowany kosztorys. Wszystkie opłaty opierają się na VAT 23%. Każda cena podana jest za 24 h wypożyczenia. Za usługę wynajmu można płacić gotówką w polskich złotówkach, amerykańskich dolarach, euro oraz w angielskich funtach. Jest to bardzo komfortowe dla kierowców z zagranicy, którzy nie muszą przejmować się posiadaniem gotówki, kiedy korzystają ze świadczeń firmy i samochód po przylocie do Polski jest dla nich podstawiony na lotnisko.

Kiedy jest taka potrzeba, to w cenie wynajmu otrzyma się fotelik dla dziecka gratis, z czego często korzystają urlopowicze. Wszystkie pojazdy wchodzące w skład floty CarSprint mają klimatyzację. Na stronie internetowej wypożyczalni można zapoznać się z dostępnymi modelami samochodów, opłatami oraz ich dokładnym opisem. W rezultacie klienci mogą spodziewać się, że dostaną samochód dostosowany do ich potrzeb.

Na witrynie wypożyczalni podane są również aktualne rabaty dla klientów a także informacje kontaktowe. Można wobec tego błyskawicznie sprawdzać, co jest warte uwagi oraz skontaktować się z pracownikami, żeby wypożyczyć samochód osobowy albo dostawczy. Na satysfakcję z usługi wpływają dodatkowo czynniki takie jak: schludne auto, opcja założenia fotelików dla najmłodszych, minimum kwestii formalnych w trakcie załatwiania wypożyczenia, użycie w samochodach użytecznej nawigacji GPS oraz przeprowadzany systematycznie serwis wynajmowanych samochodów.

Może to też cię zainteresuje:

Dodaj komentarz